Grūtības pakāpe

3.5/5
Saules siltums un okeāna viļņi visapkārt. Mūzikas pilni vakari un piedzīvojumiem pilnas dienas. Tik daudz, kas sagaida šī gada Tenerifes braucienā.
 
Jau piekto gadu pēc kārtas Team Travel – Ceļotāju klubs biedri kopā KV Fitness, kā gājputni ziemā, dodas sildīties uz Tenerifi.
Mēs šeit visu pazīstam kā otrajās mājās, tāpēc par visu ir padomāts! Tev atliek tikai atslābt un izbaudīt!
 
Šī reize atšķirsies ar kaut ko jaunu. Ja iepriekšējos gadus vienmēr esam gājuši tikai uz aktīvo no rīta līdz vakaram, ar pāris brīvajām dienām. Tad šoreiz esam paņēmuši klāt arī iekšējo pasauli. Tas nozīmē, ka rīta treniņi būs kopā ar mierīgu meditāciju pirms dienas sākšanas. Vakaros ne tikai dejosim, bet arī klausīsimies un runāsim par iekšējām vērtībām, savstarpējām attiecībām un iemācīsimies dzīvot mierā un harmonijā ar sev apkārtējiem cilvēkiem un vidi, kurā dzīvojam.
 
KO MĒS DARĪSIM?
 
Rītus mēs sāksim ar mierīgu skrējienu, kas vedīs mūs līdz okeāna pludmalei. Šeit pavadīsim rīta rosmi ar vingrināmiem, kuri palīdzēs iesākt dienu, praktizēsim elpošanas vingrinājumus, kas palīdzēs nomierināt emocijas un samazināt stresa līmenī gan ikdienā, gan sportā.
 
Vakaros paredzēti iekšējās pasaules treniņi, kas būs saistīti ar pirms miega meditācijas nodarbību, sarunām un palīdzību iekšējā lokā ar visiem dalībniekiem. Gribētājiem ir arī iespēja doties vakaros uz vietējiem deju klubiem un mesties dejā kopā ar vietējiem.
 
Pa dienu mums sekos sevis izaicināšana vai arī dvēseles apmierināšana, kā kurš uz to skatās.
Viens no mūsu izaicinājumiem un neaizmirstama skata notikumiem būs kāpiens Teides vulkānā (3718m), kas ir Spānijas augstākā virsotne. Kāpiens nebūs vieglākais, no 5 baļļu sistēmas vērtējams kā 3,5. Lai gan iešana ir pa taisnu, ļoti labi marķētu taku, iešana visu laiku ir pret kalnu. Kopējā distance ir nedaudz vairāk kā 11km vienā virzienā un paaugstinājums 1,4km. BET! Vienmēr ir iespēja atpakaļ ceļā nolaisties ar pacēlāju. Šo gājienu mēs mērosim naktī. Kad debesis būs pilnas ar miljardiem zvaigžņu, Mēness un galvas lukturīšu gaisma mūs pavadīs un būs iespēja pieredzēt saullēktu 3,7km augstumā, redzēt gandrīz visas Kanāriju salas (ja nebūs apmācies), kā arī redzēt pasaules lielākās ēnas veidošanos.
Šis ir pārbaudījums gandrīz ikvienam un lielākā daļa arī to veic. Iesim mēs lēnām, nesteigsimies un kopā finišēsim kā komanda.
 
Otrs izaicinājums būs Anagas pārgājiens ziemeļu pusē. Pēc Teides šis neliksies nekas. Lai gan viens posms var likt motoram pastrādāt. Šis pārgājiens ir slavens ar saviem džungļiem un fantastisko skatu gar okeāna krauju. Ar dažādiem atpūtas punktiem, apskates objektiem un mierīgu dvēseles atpūtu visas dienas garumā.
Šo pārgājienu visi vienmēr ir atzinuši par visskaistāko un uzlādējošāko no visiem. Ticam, ka arī Tev tā būs.
 
Trešais izaicinājums būsi Tu pats! Katra diena būs saistīta ar iespēju izvēlēties neko nedarīt vai arī mesties piedzīvojumā. Izvēle paliek Tavās rokās. Mēs esam visu izplānojuši tā, lai jebkurš spētu izdarīt vēlamo.
 
Arī par atpūtu esam padomājuši. Brīvajā laikā ir iespēja doties izmēģināt sērfošanu, snūrkelingu, klinšu kāpšanu vai kādu SPA masāžu tepat pie mums. Neaizmirst arī par pludmalēm un baseinu. D vitamīnu un skaistu iedegumu (izmantojam SPF krēmus) vajag ikvienam. Tādēļ savā laikā šo vajag obligāti arī iekļaut, lai gūtu maksimālo pieredzi.
Un iesakām arī apmeklēt Tenerifes un arī pasaules TOP parkus SIAM PARK un LORO PARQUE. Siam Park ir viens no Eiropas un pasaules top ūdens parkiem, kur ir iespēja izmēģināt atrakcijas, kas arī pieaugušajiem liks pavadīt visu dienu uz tām. Top atrakcija ir mesties lejā pa 8 stāvu augstu cauruli, kur sasniedzam gandrīz vai 100km/h. Loro Parque ir dzīvnieku un izklaides parks, kur var vērot vienus no top dzīvnieku šoviem visā pasaulē. Iespēja mesties debesu dārzos ar eksotiskiem putniem, apmeklēt pingvīnus ledus mājā un baudīt šovus visas dienas garumā.
Šī sala piedāvā neskaitāmas atpūtas iespējas. Vēl vairāk varēs uzzināt pie vadītāja.
 
 
KUR MĒS DZĪVOSIM?
 
Šo visu skaistumu, atpūtu un piedzīvojumu mēs baudīsim apartamentos vienā no Tenerifes labākajām kūrortzonām – Los Cristianos. Viesnīca atrodas tikai 1km attālumā no pludmales, kur arī katru rītu dosimies aktīvi sportot un rast iekšējo mieru.
Viesnīcā ir viss, kas nepieciešams komfortablai dzīvošanai – baseins, plaša terase, aprīkota virtuve, vanna, fēns, dvieļi, regulāra uzkopšana, WiFi un pat biljarda galds pie baseina!
 
Dzīvosim draudzīgi pa 2 cilvēkiem vienā istabiņā.
Nav problēma, ja ceļo viens, jo lielākā daļa Ceļotāju Kluba biedru ceļo vienatnē un atrod šeit domubiedrus un draugus! 🙂
Pirms brauciena (10.novembrī) tiksimies grupas sapulcē , kur varēsim iepazīties un paši izplānot, kā dalīties pa istabiņām. 🙂
 
 
KĀ MĒS PĀRVIETOSIMIES?
 
Mūsu ikdiena būs ar mašīnām, ar kurām mēs brauksim līdz mūsu gala punktiem un atpakaļ uz apartamentiem. Šie auto kalpos arī kā mūsu transports no un uz lidostu.
 
 
VAI IR KĀD IEROBEŽOJOMI?
 
Tenerife Chill and Challenge nav vecuma vai citu ierobežojumu.
Pat, ja neesi kāpis kalnos vai gājis pārgājienos, šeit būs īstā vieta, kur gūt pirmo pieredzi!
Ja uzskati, ka esi sliktā fiziskā formā, šeit būs lieliska iespēja uzsākt vingrot, jo pirms un pēc pārgājieniem stiepsimies un jogosim! 🙂
 
 
NORISE:
2. decembris – 8. decembris 2019
(6 naktis)
Tenerife
* Ir iespēja arī ierasties ātrāk un izlidot vēlāk. Šie ir aktīvo dienu datumi.
 
 
CIK MAKSĀS?
 
Agrā pieteikšanās līdz 30. oktobrim 490 EUR
(pēc tam 550 EUR).
 
Vietas rezervācija 150 EUR.
 
Dalības maksā iekļauts:
– Naktsmājas (6 naktis viesnīcā)
– Transports
– Grupas lidostas transports
– Grupas vadītājs
– Gida pakalpojumi
– Treniņi un nodarbības
– Lekcijas un kopējie vakari
– -25% atlaide tūrisma preču veikalā Ceļotājs un konsultācija par piemērotāko pārgājienu ekipējumu.
 
 
Nav iekļauts:
– Avio (šobrīd* turpa atpakaļ 240 EURno Rīgas (Ryanair + Wizzair ar vienu pārsēšanos (2-3h). Ja esi uz Tu ar aviobiļešu rezervāciju, palīdzēsim!)
Ir iespēja lidot arī no Lietuvas (Viļņas vai Kauņas) un citām Eiropas pilsētām, jo lidojumi ir pielāgojami.
– Ceļojumu apdrošināšana
– Personīgie tēriņi, ēšana.
– Ieejas maksas atrakciju parkos. Siam parks 38 Eur, Loro parks 38 Eur.
*19.10.2019
 
P.S. Ja 6 naktis Tenerifē ir par maz, bez papildus piemaksas palīdzēsim piemeklēt izdevīgākās aviobiļetes un piemērotākos apartamentus!
Iespējams pievienoties arī no citām valstīm – atradīsim labākos lidojumus!
 
Ja pašam nav iespējas šoreiz pievienoties, dalies ar draugiem! Par to Tev būs cepums no mums! 🙂

Esi gatavs mesties piedzīvojumā?

Kadri no iepriekšējiem piedzīvojumu meklējumiem un atklājumiem.