siciliy

SICĪLIJA – KLINŠU KĀPŠANAS KURSS kopā ar Kristapu un Kristīni Liepiņiem, 31.03 – 8.04.

Vai esi kādreiz sevi iedomājies kāpjam kalnos, ar sistēmām karāties vairākus desmitu metru augstumā ar skaistāko skatu pasaulē? Izmēģināt kaut ko jaunu un nebijušu? Tad šis būs tieši laikā priekš Tevis.

Šis kurss ideāli noderēs gan tiem, kuri nekad nav kāpuši, gan tikko sākušajiem, gan tiem, kuri vēlas vēl vairāk nostiprināt savas prasmes un zināšanas. Visa darbībā notiks Kristapa Liepiņa pavadībā. Kristapam ir vairāk kā 35 gadu pieredze un ir labākais Latvijā savā profesijā. Kristaps ir apmācījis simtiem profesionālus klintīs kāpējus un ar savām zināšanās un pieredzi dalīsies ar Tevi!

NEUZTRAUCIES! Ja Tev nav iepriekšējas pieredzes, tas nekas. Katram tiks pasniegta apmācība, ko un kā darīt, lai jūs izbaudītu katru dienu un nebūtu jāuztraucas.

Kursa gaitā būs pieejami gan vienkārši un viegli kāpjami klinšu maršruti, kas sniegs sākotnējo gandarījumu par kāpšanu, gan aizvien sarežģītāki un garāki kāpieni, kas būs lielisks izaicinājums tiem, kas vēlas sevi pārbaudīt aizvien grūtākos apstākļos. No vienkāršākā – uz sarežģīto. No augšējās drošināšanas līdz kāpšanai ar apakšējo drošināšanu. No bolderinga un “sporta kāpšanas” līdz pat klinšu alpīnismam (ja vien vēlies!). No četriniekiem līdz pat 7a..

Sīkāka info:
Datumi: 31.03. – 8.04.2018.
Aktīvās dienas: 1.04. – 7.04.

Dzīvošana San Vito lo Capo kempingā “La Pineta” (bungalo tipa mājas, divistabu dzīvokļi ar divām gultām guļamtelpā un divām guļvietām (viena divstāvu gulta) dzīvojamā telpā (bildes var skatīties šeit
http://www.campinglapineta.it/english/village-san-vito-lo-capo.asp )
vai, ja vēlies, var arī rezervēt nedaudz dārgāku atsevišķu apartamentu diviem cilvēkiem!

Izmaksas:
– Aviobiļetes pašlaik no Rīgas 210EUR
-Transfērs 60EUR (iesakām visiem kopā ņemt kopīgi)
-Apartamenti 160EUR
-Ceļojuma un veselības apdrošināšana 30EUR
-Dalības maksa kursā 390EUR