semināri
lekcijas
meistarklases
workshops
meetups

KV Fitness piedāvā daudzveidīgus un izglītojošus pasākumus. Sākot ar lekcijām līdz pat nedēļas nogales garumā meistarklasēm. 

Šie pasākumi tiek veidoti, lai sniegtu ieskatu, pilnveidotu jau esošās zināšanās un parādītu nebijušu. Katrs pasākums tiek veidots citādāk, lai nākot atkārtoti, spēj uzzināt vēl vairāk.

Galvenās tēmas ir par uzturu, aktīvo dzīves veidu un vispārējo dzīves stilu, kas ietekmē gan mūsu veselību, sociālo stāvokli, labsajūtu un izaugsmi dzīvē. 

Uzzini vienmēr pirmais un piesakies jaunumu saņemšanai. SPIED ŠEIT

“Vesels prāts ir arī vesels ķermenis. Jo vairāk mēs zinām par sevi, jo vairāk mēs gribēsim sevi saudzēt.”

Mans uzdevums dzīvē ir palīdzēt cilvēkiem kļūt labākiem. Tādēļ visu gadu zināšanas vēlos nodot pārējiem, lai zināšanu cikls nekad neapstātos.
Kristaps vilde

tuvākie pasākumi

Augu valsts uzturs un mana veselība

Mūsdienu uztura un veselības pasaule ir ļoti dinamiski mainīga. Kas vakardien bija veselīgs, šodien tiek atzīts par veselībai bīstamu un neiesaka. Lai neapmaldītos šajā pasaulē un neveiktu uz sevi eksperimentus, esam jums sagatavojuši lekciju kopā ar meistarklasi.

31.10, 18:00 – 21:00, Rija VEF Hotel, Rīga

UZZINI VAIRĀK ŠEIT

sporto gudri un pareizi

Mēs visi zinām, ka ikdienas fiziskās aktivitātes ir nepieciešamas ne tikai, lai izskatītos labi, bet arī mūsu fiziskajai un garīgajai veselībai. Ar pāris izmaiņām ikdienā, kopīgo darbu un jūsu sadarbību, spēsim to izdarīt.

23.11, 11:00 – 14:00, Kofeīns,  Ieriķu iela 15, Rīga

UZZINI VAIRĀK ŠEIT

FASt & healthy meistarklase

Dzīvojot laikā, kur katra sekunde ir zelta vērta, mēs aizmirstam par mūsu labsajūtu, kad runājam par ēdienu. Ne vienmēr mums sanāks laiks pavadīt pie plīts un pagatavot sev normālas ikdienas maltītes. Kādēļ? Jo tas prasa pārāk daudz laika.

Veselīgi un ātri 10 – 15 min laikā.

30.11, 11:00 – 13:00, OnPlate, Alauksta iela 21, Rīga

UZZINI VAIRĀK ŠEIT

mind & body detox - jurmala

Aizmirsties mirklī, atjaunot un uzlādēt iekšējo pasauli. Mūsos visos ikdienas skriešana un stress rada lielu satraukumu un bieži vien paši sevi vairs nepazīstam. Mēs vēlamies jums dāvāt iespēju pavadīt nedēļas nogali dažādu meistarklašu, nodarbību un SPA procedūru apskāvienos. 

13.-15.12. Villa Paradīze, Jūrmala

UZZINI VAIRĀK ŠEIT

Mūsu jaukie mirkļi

Cilvēks veido komandu, komanda veido cilvēku. Vienmēr viena, liela ģimene.

Close Menu
×
×

Cart