SEJAS UN DEKOLTĒ MASĀŽA

Kā tikai sievietei acu rajonā, uz lūpām, pieres parādās pirmās grumbiņas, tā viņa uzreiz sāk risināt jautājumu – kā kļūt jaunākai. Dažas uzreiz iegādājas ādu atjaunojošus krēmus no atpazīstamiem ražotājiem, cerot uz brīnumu; citas – uzsāk kosmetoloģiskās procedūras, kuras sola ātru un efektīvu risinājumu. Taču ir vēl viena ļoti iedarbīga metode – sejas masāža. Tāpat kā klasiskā masāža, šī procedūra padara ādu tvirtu, elastīgu, paildzina jaunību, izlīdzina grumbiņas.

Sejas masāža, unikāla procedūra pēc savas iedarbības uz ādu, ir vienkāršs, taču iedarbīgs veids, kā atbrīvoties no vecuma un mīmikas grumbām.

Sejas masāžas labums

Ar ko tad ir tik laba sejas masāža, kāda ir tās iedarbība?

  • Āda iegūst tonusu.
  • Būtiski nostiprinās muskuļaudi un pateicoties tam pazūd nokārušās ādas sindroms.
  • Daudz intensīvāk uzsāk darboties vielmaiņas procesi – āda daudz vairāk saņem barības vielas, kā rezultātā aktīvāk sāk izstrādāties elastīns un kolagēns, āda kļūst tvirta, izgludinās visas grumbiņas.
  • Sejas masāža ir labākā profilakse pret grumbu veidošanos.
  • Izzūd sejas ādas tūska.
  • Pateicoties masāžai āda atslābinās, tiek noņemta spriedze, tāpēc grumbas izlīdzinās.

Regulāra un pareiza sejas masāža dod teicamu efektu.

Taču ir svarīgi saprast, dotajai procedūrai ir arī dažas kontrindikācijas. Tās ir herpess, kārpas, lielas dzimumzīmes, hemofīlija, vaļējas brūces un traumas, tāpat jebkurš iekaisuma process. Tas ir noteikti jāņem vērā pirms uzsākt procedūru. Noteikti saņemiet ārsta konsultāciju, lai būtu par 100 % pārliecināta, ka Jums ir pieejama sejas masāža.

Mēs zinām, kā padarīt Jūs jaunākas, skaistākas un iekārojamākas. Mēs vienmēr esam priecīgi gan jauniem, gan pastāvīgiem klientiem.

 

CENA: 30 EUR

ILGUMS: 45 min