SVARA ZAUDĒŠANAS PROGRAMMA SIEVIETĒM (IESĀCĒJU PROGRAMMA)


Šī programma ir speciāli veidota, lai katra sieviete spētu sasniegt savu vēlamo mērķi drošā, ātrā un veselīgā veidā. Programma paredzēta sievietēm iesācējām, kuras nekad nav bijušas sporta zālē vai ir neliela pieredze grupu nodarbībās un zāles apmeklējumiem. Visi vingrinājumi ir viegli saprotami un iespēja darboties gan sporta zālē, gan mājās apstākļos. Nav piemērota cilvēkiem ar smagām veselības problēmām, grūtniecēm un citiem traucējumiem, kas būtiski ierobežo kustības.

Kopā ir paredzēts darboties 12 nedēļas, kad pēc programmas beigās var turpināt trenēties šīs pašas programmas ietvaros. Tas nozīmē, ka par vienu cenu, ja mērķis nemainās, var turpināt darboties tālāk. 


KAS IR IEKĻAUTS PROGRAMMĀ?

🔸12 nedēļu treniņu plāns (iesācējiem)
🔹12 nedēļu ēšanas plāns
🔸24/7 trenera atbalsts un konsultācijas
🔹Online Coaching
🔸Samazināta cena privātajiem treniņiem
🔹Kopējās tikšanās
*Programma ir digitāla un to ir iespējams veikt no jebkuras jūsu atrāšanās vietas.

KĀ IZSKATĀS PROGRAMMA?

Šoreiz būs tikai viena apvienotā programma, kas paredzēta svara samazināšanai sporta zālē un mājās.

Kopējais programmas ilgums ir 12 nedēļas, 3-4 treniņi (1-1.5h) nedēļā sporta zālē un 5-6 treniņi (20-30min) mājās. Pēc katra treniņa ir paredzēti stiepšanās vingrinājumi, kas domāti savilktās muguras izstiepšanai un atslābināšanai, lai noņemtu lieko ikdienas slodzi.

Kam seko diendienā uztura plāns, kas ir universāls un pielāgojams gan veģetāriešiem, gan vegāniem.


KĀ TĀ TIEK PIELĀGOTA?

Šī programma ir izveidota balstoties uz sieviešu problēmu zonām, celulītu, sēdoša darba atstātajām sekām, ēšanas ieradumiem un dzīves veidu. Nav paredzēti smagi treniņi uz ceļiem, potītēm, minimāli lekšanas un trieciena vingrinājumi. Visi vingrinājumi ir viegli saprotami un izpildāmi.


TRENERA ATBALSTS

Jums būs iespēja ikdienā komunicēt ar savu treneri, kurš paskaidros nesaprotamos vingrinājumus ar video zvana vai ieraksta palīdzību, konsultēs uztura jautājumos un sekos līdzi progresam, ja tas ir apstājies.


SVARĪGA INFORMĀCIJA NO TRENERA

Darbs ar sevi ir viens no smagākajiem pienākumiem mūsu ikdienā. Šīs programmas ietvaros ir jāsaprot viens, Tu esi pieņēmusi izaicinājumu, kuru vajag izpildīt līdz galam. Ja ir jādzer ūdens, tad mēs dzeram ūdeni. Ja vajag aiziet uz sporta zāli 3 reizes nedēļā, mēs to darām. Necenties pati sev laupīt rezultātus un figūru, kurā pati spēsi iemīlēties.

/Kristaps Vilde


CENA

Samazināta cena no 80 EUR uz 30 EUR.


PIETEIKŠANĀS

Pieteikšanās ir ar anketas aizpildīšanu spiežot ŠEIT

Mūsu klienti pirms un pēc

Esi gatava?

ko saka mūsu klienti

Kaut vai zinu ka treniņos nebūs viegli, bet tik un tā, katru reizi arnepacietību gaidu nākošo treniņu. Brīnišķīga atmosfēra un superīgs treneris. Kristaps vienmēr māk motivēt. Kad tu domā ka viss, es vairs nevaru, rokas trīc, tad atnāk Kristaps un saka, ka tu to vari, tas ir normāli, palielinās tikai gravitācijas spēks. [..]

Madara

Endorfīni ne tikai no fiziskām aktivitātēm, bet arī no smiešanās 🙂

Agnese

Kristaps ir ļoti zinošs savā jomā, atvērts, draudzīgs, dzīvespriecīgs un sirsnīgs cilvēks. Kā arī kombināciju-fitnesa treneris un Vegāns ir neiespējami nenovērtēt! Nevaru vien sagaidīt mūsu treniņus! 🙂

Laura

Iesaku visiem,šovasar viņš ļāva noticēt,ka varu un ka ir iespējams izmainīt sevi...Paldies!!!

Jānis

Bija ļoti foršs treniņš. Ļoti patika. Pozitīvisms, kas staroja no trenera, ļāva pārvarēt visas grūtības. Liels paldies!

Valērija

Es domāju, ka ir izmiruši treneri, kuri nodarbībās nepielieto pār-aizrautīgās, kaitinošās, skaļās skubināšanas metodes, bet nē! Vismaz viens vēl patiešām eksistē! Kristaps ir treneris, kurš prot iekarot sava trenējamā uzticību un cieņu ar pilnīgu mieru, nosvērtību un pieredzi. Tieši šādu personību meklēju, tāpēc mani tas uzrunāja jau pirmajā treniņā šīs vasaras sākumā. [..]

Dita

Super treniņi. Smaids pirms, un arī pēc treniņa. Privātie treniņi vienkārši super. Un masiera pakalpojumi vienkārši super, iesaku visiem ja ir problēmas!!

Toms

Lai arī kādā avantūrā, vienmēr būs izcils serviss, kompānija, motivācija un sadarbība :)​

Linda