Grūtības pakāpe

2.5/5
Maroka ir valsts, kura liek sevī iemīlēties. Šī kultūra sevī slēpj tūkstošu gadu noslēpumus, kuru mēs dosimies atklāt šī brauciena laikā. 
Baudīsim dienvidu ēdienus, kas ātri vien izraisa atkarību. Tajine, kas gatavots stundām, lai sniegtu lielāko baudu garšu kārpiņām, mācīsimies perfektā kuskusa pagatavošanu. Neaizmirstam par svaigi spiestām augļu sulām katru dienu, visu dienu. 
Šo visu apvienosim kopā ar Latvijas 101 svinībām, kur dziedāsim un svinēsim mūsu tautu un pasaulē parādīsim, ka latvieši ir visur un mēs spējam.
 

NOMETNES APRAKSTS:
 
Marakeša – iekārtosimies pašā vecpilsētas sirdī un mācīsimies kaulēties slavenajā Jemma el Fna tirgus laukumā, kur nogaršosim vietējos ēdienus un sadzersimies saldas apelsīnu sulas.
 
Ne viss tuksnesis ir vienāds! Par tuksnesi dēvē gan burvīgas mīkstu smilšu kāpas, cik tālu vien veras skats, gan arī vienkārši smilšainu lauku, kur no fotogēniskajām lielajām kāpām nav ne miņas. Tāpēc, ja kāds piedāvā aizvest uz tuksnesi, vispirms obligāti jānoskaidro, tieši kā šī vieta saucas. Marokā pazīstamākās kāpas ir ErgChebi pie Merzouga ciematiņa, Zagora, un Mhamid. Tieši Erg Chebi ir vislielākās un augstākās kāpas Marokā – tās plešas 50 km garumā, 10 km platumā, augstākā kāpa sasniedz 150 m augstumu! Salīdzinājumam – pa fikso un lēto var pa pāris stundām no Marakešas aizbraukt arī līdz Zagorai, bet tur sagaidīs tikai smilšains līdzenums ar tūristu bariem visās malās. Tieši tāpēc mēs esam pacietīgi un mērojam garo 600 km ceļu līdz Erg Chebi, kur sēdīsimies kamieļu mugurās un saulrietā jāsim dziļi kāpās. Skaistu, augstu kāpu ielokā vietējie nomadi mūs sagaidīs savā nometnē. Iekārtosimies tradicionālajās tuksneša iemītnieku teltīs, kas veidotas no kamieļu vilnas segām. Pēc vakariņām sēdēsim apkārt ugunskuram un baudīsim nomadu dzīvās mūzikas priekšnesumu un arī paši mācīsimies spēlēt tradicionālās bungas un kastaņetes.
 
Modīsimies pirms saullēkta, lai iemūžinātu brīnišķīgās krāsas dziļi dziļi atmiņas krokās un viedtelefonu kamerās. Snovborda mīļotāji varēs laisties no kāpas ar snova dēli!
 
Nokļūšana līdz tuksnesim mums prasīs vismaz 3 dienas, tikpat atpakaļ līdz Marakešai, bet garlaicīgi nebūs, jo pa ceļam mēs apskatīsim vēl daudzas elpu aizraujošas vietas: Nakšņosim pilsētiņā Ait Ben Haddou, kurā atrodas pils, kurā norisinājās “Game of Thrones” seriāla 3.sezonas filmēšana, apskatīsim Dades ieleju, kur ciemosimies pie mūsu vietējiem draugiem un izbaudīsim Marokāņu viesmīlību, dosimies nelielā pārgājienā pa Monkey Fingers ieleju, kur apskatīsim ģimeni, kura jau vairāk kā 60 gadus dzīvo alā, nakšņosim ar skatu uz Sahāras kāpām Merzouga pilsētā, kā arī vienu nakti pavadīsim pie Marokas augstākā ūdenskrituma Ouzoud waterfalls, kur dosimies nākamajā rītā pārgājienā pa Ouzoud kanjonu, raudzīsimies uz savvaļas mērkaķiem, būs iespēja lekt no 12m augstas klints ūdenī. Šis būs piedzīvojums visas nedēļās garumā, kur mēš iepazīsim mūsu apkārtējo pasauli no pavisam cita skata punkta.

DZĪVOŠANA UZ VIETAS:
 
Mūsu naktsmājas būs vienkāršas, bet ļoti rūpīgi izvēlētas un katra ar savu odziņu – skaista vieta, superīgs personāls, gards ēdiens, īpašs interjers. Izbaudīsim arī nakti zem zvaigznēm berberu teltīs Sahāras tuksneša kāpās, kā arī modīsimies pie Āfrikas putnu dziesmām kempingā tieši pretī ūdenskritumam. Tāpēc ja esi cilvēks, kam absolūti nepieciešama sterila istabiņa luksusa klases viesnīcā, tad iesakām kārtīgi apdomāt, vai vēlies piedalīties šajā piedzīvojumā. Dalībnieku skaits istabiņā būs mainīgs – dažas dienas būsim pa seši cilvēki, bet citas pa divi. Kempingos guļvietu skaits vienā teltī ir no pieci uz augšu, tā kā jaunu draugu iegūšana garantēta!

TRANSPORTS:
 
Mūsu transports nebūs bezpersonisks tūristu autobuss, bet gan īres automašīnas, kurām paši sēdīsimies pie stūres, brauksim, apstāsimies un maldīsimies, kur un cik paši gribēsim. Kopumā mērosim vairāk par 1000 km Marokas plašumu ceļus.

DALĪBAS MAKSA
725 EUR
 
*Bērniem samazināta cena.
 
Dalības maksā iekļauts:
-naktsmājas Marokā;
-vairākas ēdienreizes
-vieta mašīnā, visi ar pārvietošanos saistītie izdevumi Marokās grupas aktivitāšu ietvaros (auto īre, degviela, maksas ceļi, stāvvietas, utt.);
-transfers no un uz Marokas lidostu;
-treniņi un lekcijas Kristapa Vildes vadībā;
-pilnībā izstrādāts nometnes plāns;
-grupas vadītāju pakalpojumi;
-palīdzība gatavojoties;
-25% atlaide Veikals Ceļotājs
-maza dāvana.
 
Papildus izdevumi:
-Lidojumi – jo agrāk pērk, jo lētāk! (no Rīgas šobrīd ap 120 eur),
-Ēšana, personīgie tēriņi (no 100 – 140 EUR)
-Ceļojumu apdrošināšana (ap 25 eur)
-Citi personīgie tēriņi

PIETEIKŠANĀS UN VIETAS REZERVĒŠANA
-Rakstīt privāti vai uz info@kvfitness.lv, vai zvanīt +37129876513
-Jānopērk aviobiļetes,
-Mēneša laikā jāiemaksā 150EUR garantijas nauda,
-Atlikušās summas iemaksa pēc vienošanās līdz ceļojuma dienai.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:
-Iespējams pagarināt palikšanu/ierasties agrāk vai vēlāk – tādā gadījumā palīdzēsim gan piemeklēt biļetes, gan naktsmājas.
-Par atsevišķu samaksu ir iespējams ir iespējams piemeklēt naktsmājas pēc Jūsu vēlmēm un, piemēram, dzīvot atsevišķi, iekļaut ēdināšanu, utt.
-Piedalīties var visu vecumu pārstāvji no 0 – 100!
*Plāna aktivitāšu secība var mainīties nesamazinot ceļojuma kvalitāti. Klāt var nākt papildus pārsteigumu aktivitātes!

FORMALITĀTES
 
-Lai ceļotu uz Maroku, nepieciešama pase (ID karte neder), kas derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās datuma.
-Latvijas pilsoņiem nav nepieciešama vīza uz Maroku.
-Nepilsoņa pases īpašniekiem ir nepieciešama vīza!
-Speciālas potes nav nepieciešamas.
-Jāiegādājas ceļojumu apdrošināšana ar iekļautu transporta ķibeles apdrošināšanu.
-Ja neesi uz Tu ar aviobiļešu rezervāciju, visu paskaidrosim un palīdzēsim nopirkt!

Esi gatavs mesties piedzīvojumā?

Kadri no iepriekšējiem piedzīvojumu meklējumiem un atklājumiem.