masāžas

Masāžas Rīgā, pašā centrā. Atbrīvo savu savilkto ķermeni no ikdienas un darba stresa. Pieejamas gan ārstnieciskās, gan relaksējošās masāžas.

Pie mums vienmēr būsiet spējīgi atrast mieru, atbrīvot gan prātu, gan ķermeni. Mūsu draudzīgie un profesionālie meistari parūpēsies par Jūsu labklājību un komfortu jebkurā dienas laikā ar siltu dzērienu, labu vārdu un izcilu masāžu.

Masāža tiek izmantota profilakses un ārstēšanas nolūkos, masējot konkrētas ķermeņa zonas ar mehāniskām kustībām.Ir izstrādāta vesela metožu un kustību sistēmu, kas ietver: glaudīšanu, berzēšanu, mīcīšanu, vieglu dauzīšanu un vibrāciju. Katra kustība tiek veikta noteiktā secībā, un tās mērķis ir risināt konkrētas problēmas. Piemērojot katru metodi, notiek iedarbība ne tikai ādas virsmu, bet arī zemādas audiem, kā arī nervu sistēmu, limfas sistēmu un asinsriti.

Mēs strādājam, lai Jums palīdzētu!

Mēs atrodamies Stabu ielā 33, k-2, starp Bērnu Pasauli un Barona centru.

Ir iespējamai izbraukumi uz mājām pēc iepriekšēja pasūtījum

MĒS PIEDĀVĀJAM

aroma masāža

Apvieno divas ārstnieciskās funkcijas – masāžu un aromterapiju. Ēterisko eļļu spēks dziedēs un ārstēs Jūsu ķermeni.

klasiskā masāža

Viens no vecākajiem ārstniecības veidiem. Atbrīvo ķermeni no savilktajiem audiem un sniedz miera sajūtu.

ārstnieciskā masāža

Ārstniecības metode, lai atbrīvotu ķermeni no trigerpunktiem, savilkumiem, labvēlīgi ietekmētu ķermeņa darbību un veselīgu augšanu.

lomi - lomi masāža

Viena no senākajām un spēcīgākajām dziedināšanas metodēm. Lomi-Lomi sauc arī par „mīlošo roku masāžu”. To ir grūti aprakstīt, tā ir jāpiedzīvo.

pretCELULĪTA MASĀŽA

Katras sievietes kvēlākā vēlēšanās ir izskatīties nevainojami – tvirtu augumu, samtainu, maigu un pavisam gludu ādu.

masāža kopā ar teipošanu

Teipošana ir mūsdienīga fizioterapijas metode, kas efektīvi palīdz ārstēt dažādas izcelsmes sāpes un ķermeņa diskomfortu.

ko saka mūsu klienti

Kaut vai zinu ka treniņos nebūs viegli, bet tik un tā, katru reizi arnepacietību gaidu nākošo treniņu. Brīnišķīga atmosfēra un superīgs treneris. Kristaps vienmēr māk motivēt. Kad tu domā ka viss, es vairs nevaru, rokas trīc, tad atnāk Kristaps un saka, ka tu to vari, tas ir normāli, palielinās tikai gravitācijas spēks. [..]

Madara

Endorfīni ne tikai no fiziskām aktivitātēm, bet arī no smiešanās 🙂

Agnese

Kristaps ir ļoti zinošs savā jomā, atvērts, draudzīgs, dzīvespriecīgs un sirsnīgs cilvēks. Kā arī kombināciju-fitnesa treneris un Vegāns ir neiespējami nenovērtēt! Nevaru vien sagaidīt mūsu treniņus! 🙂

Laura

Iesaku visiem,šovasar viņš ļāva noticēt,ka varu un ka ir iespējams izmainīt sevi...Paldies!!!

Jānis

Bija ļoti foršs treniņš. Ļoti patika. Pozitīvisms, kas staroja no trenera, ļāva pārvarēt visas grūtības. Liels paldies!

Valērija

Es domāju, ka ir izmiruši treneri, kuri nodarbībās nepielieto pār-aizrautīgās, kaitinošās, skaļās skubināšanas metodes, bet nē! Vismaz viens vēl patiešām eksistē! Kristaps ir treneris, kurš prot iekarot sava trenējamā uzticību un cieņu ar pilnīgu mieru, nosvērtību un pieredzi. Tieši šādu personību meklēju, tāpēc mani tas uzrunāja jau pirmajā treniņā šīs vasaras sākumā. [..]

Dita

Kad naktīs nevari pagulēt uz muguras un muskulis tā savilcies, ka bimbiens nāk, vajag saukt palīgā Kristapu. Nekad neiedomātos, ka var tik efektīvi izmasēt muskuli un naktī gulēt kā bēbis pēc tam. Plus nākošajā dienā bonuss - stāja pati sāk izstaisnoties! Paldies un ļoti iesaku ikvienam!

Daiga

Super treniņi. Smaids pirms, un arī pēc treniņa. Privātie treniņi vienkārši super. Un masiera pakalpojumi vienkārši super, iesaku visiem ja ir problēmas!!

Toms

Cilvēks ar zelta rokām un zelta sirdi. Cilvēks, kurš izmasēs un tai pat laikā draugs ar ko līdz asarām izsmieties un parunāties. Iesaku apmeklēt gan masāžas, gan treniņus, jo nekur otru tādu neatradīs!

Laura

Nezinu vēl nevienu vietu un personību pie, kura varētu iegūt tik lielisku ķermeņa masāžu relaksējošas mūzikas pavadībā un fantastiskā gaisotnē - "aizmirstoties" un atslābstot no ikdienas skriešanas, stresa un citām likstām.​

Kristīne

Lielisks fitnesa treneris, kurš nekad neliegs palīdzību un padomu, kā arī labs masieris un vienkārši fantastisks cilvēks! 🙂 Man liels prieks, ka mūsu ceļi reiz krustojušies. :)​

Santa

Lai arī kādā avantūrā, vienmēr būs izcils serviss, kompānija, motivācija un sadarbība :)​

Linda

Close Menu
×
×

Cart