Grūtības pakāpe

2.5/5
Pasaule sevī ietver neskaitāmus brīnumus: cilvēku un dabas veidotus. Viens no mūsdienu slavenākajiem un iecienītākajiem galapunktiem ir Jordānija. Tādēļ arī vēlamies parādīt labāko, ko šī zeme ir spējīga piedāvāt. No daudzpusīgajiem dabas skatiem un kultūras iepazīšanas, līdz pat negaidītiem un neaizmirstamiem piedzīvojumiem, ko sniegs jūsu izcilais pavadonis.

 


NORISES DATUMI:
4. – 11. Novembris (2019)

NOMETNES APRAKSTS:
 
Pirmajā dienā, ielidojot Ammanas lidostā, mēs mērosim ceļu uz Petru, kas ir viens no pasaules lielākajiem brīnumiem (klosteris, kurš ir iekalts klintīs).
 
Petras pārgājienu sāksim jau agri no rīta, lai spētu izbaudīt to bez citu ceļotāju un tūristu klātbūtnes. Pārgājiena laikā redzēsim acīm neaptveramus skatus. Kalni, kas stiepjas mūžībā, tuksnešainā vide, kas atgādina citu planētu, Petras klosteris, kas izskatās uzzīmēts. Pa ceļam būs iespēja gan iepirkt vietējos suvenīrus, gan iedzert tēju un paēst kopā ar vietējiem beduīniem.
Pārgājiens paredzēts uz visu dienu.
 
Tālāk dosimies uz Wadi Rum pusi, kur sekos nākamie “ne šīs pasaules” skati. Tuksnesis ar klintīm un veidojumiem kā no filmām. Šajā tuksnesī mēs dosimies 4×4 izbraucienā, lai redzētu vietas, ko tūristi normāli nav spējīgi sasniegt tik īsā laikā. Kāpsim nelielās klintīs (tikai drosmīgākajiem), iesim cauri kanjonam, apskatīsim vienīgos kokus tuksnesī. Saulrietu sagaidīsim un lielākās kāpas, kas vedīs uz klints malu. Saulriets šajā tuksnesī ieņem visapbrīnojamākās krāsas. Nakšņošana ir paredzēta beduīnu apmetnē, kur mēs vakariņosim un spēlēsim spēles kopā ar vietējiem beduīniem. Celsimies agri, lai sasveicinātos ar Sauli un mērotu tālāko ceļu uz Nāves jūru.
 
Nāves jūra ir mirstoša jūra, kas tiek dalīta starp divām valstīm. Šī jūra ir slavena ar savu ūdeni: ar tā dziedēšanas īpašībām un ūdeni, kurā nav iespējams noslīkt, jo visu laiku ceļ Tevi uz augšu.
Tikai uzmanību, neļaujiet ūdenim tik acīs. Īpaši kodīgs.
Nāves jūra ir jāpaspēj redzēt un izjust, pirms tā nav pazudusi uz mūžīgiem laikiem.
 
Mūsu ceļš noslēgsies Ammanas pilsētā, kur mēs spēsim pavadīt laiku starp seno un jauno kultūru. Ammana ir ievērojama gan ar savām pilīm un citadelēm, gan arī tehnoloģijās attīstīto pilsētu. Būs iespēja mums stāvēt uz citadeles kalna un redzēt Ammanu no visām debespusēm.
 

DZĪVOŠANA UZ VIETAS:
 
Mūsu naktsmājas būs vienkāršas, bet ļoti rūpīgi izvēlētas un katra ar savu odziņu – skaista vieta, superīgs personāls, gards ēdiens, īpašs interjers. Izbaudīsim arī nakti zem zvaigznēm beduīnu teltīs Wadi Rum tuksnesī. Tāpēc ja esi cilvēks, kam absolūti nepieciešama sterila istabiņa luksusa klases viesnīcā, tad iesakām kārtīgi apdomāt, vai vēlies piedalīties šajā piedzīvojumā. Dalībnieku skaits istabiņā būs mainīgs – dažas dienas būsim pa 4 cilvēki, bet citas pa 2.

TRANSPORTS:
 
Mūsu transports nebūs bezpersonisks tūristu autobuss, bet gan īres automašīnas, kurām paši sēdīsimies pie stūres, brauksim, apstāsimies un maldīsimies, kur un cik paši gribēsim. It īpaši neaizmirstams būs Wadi Rum 4×4 brauciens.

DALĪBAS MAKSA
Agrā pieteikšanās līdz 31.08 675EUR
Pēc 31.08 725EUR
 
*Bērniem samazināta cena.
 
Dalības maksā iekļauts:
-naktsmājas Jordānijā;
-vieta mašīnā, visi ar pārvietošanos saistītie izdevumi Jordānijā, grupas aktivitāšu ietvaros (auto īre, degviela, maksas ceļi, stāvvietas, utt.);
-Jordan Pass
-transfers no un uz Ammanas lidostu;
-rīta treniņi kopā ar Kristaps Vilde;
-pilnībā izstrādāts nometnes plāns;
-grupas vadītāju pakalpojumi;
-palīdzība gatavojoties;
-25% atlaide Veikals Ceļotājs
-bildes no ceļojuma
 
 
Papildus izdevumi:
-Lidojumi – jo agrāk pērk, jo lētāk! (no Viļņas šobrīd ap 60 EUR),
-Nokļūšana līdz Viļņas lidostai (piedāvājam mūsu transfēru 25EUR abos virzienos)
-Ieejas biļete uz Nāves jūru (20 JOD)
-Ēšana, personīgie tēriņi (no 100 – 140 EUR)
-Ceļojumu apdrošināšana (ap 25 EUR)
-Citi personīgie tēriņi
 

PIETEIKŠANĀS UN VIETAS REZERVĒŠANA
-Rakstīt privāti vai uz info@kvfitness.lv, vai zvanīt +37129876513
-Jānopērk aviobiļetes,
-Mēneša laikā jāiemaksā 150EUR garantijas nauda,
-Atlikušās summas iemaksa pēc vienošanās līdz ceļojuma dienai.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:
-Iespējams pagarināt palikšanu/ierasties agrāk vai vēlāk – tādā gadījumā palīdzēsim gan piemeklēt biļetes, gan naktsmājas.
-Par atsevišķu samaksu ir iespējams ir iespējams piemeklēt naktsmājas pēc Jūsu vēlmēm un, piemēram, dzīvot atsevišķi, iekļaut ēdināšanu, utt.
-Piedalīties var visu vecumu pārstāvji no 0 – 100! 🙂
*Plāna aktivitāšu secība var mainīties nesamazinot ceļojuma kvalitāti. Klāt var nākt papildus pārsteigumu aktivitātes! 🙂

FORMALITĀTES
 
-Lai ceļotu uz Jordāniju, nepieciešama pase (ID karte neder), kas derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās datuma.
-Speciālas potes nav nepieciešamas.
-Jāiegādājas ceļojumu apdrošināšana.
-Ja neesi uz Tu ar aviobiļešu rezervāciju, visu paskaidrosim un palīdzēsim nopirkt

Esi gatavs mesties piedzīvojumā?

Kadri no iepriekšējiem piedzīvojumu meklējumiem un atklājumiem.