Tu esi tikai soļa attālumā

Atpūties un atjaunojies. Tu esi to pelnījusi! 

lai iestājas miers

Cilvēka ķermenis un prāts ir radīts dzīvot mierā, saticībā, harmonijā ar apkārtējo vidi un līdzcilvēkiem. Tomēr gan mūsu prāts, gan ķermenis katru dienu tiek pakļauts dažādiem piesārņojumiem, ko uzņemam no pārtikas un ūdens, ko lietojam, no cilvēkiem mums apkārt, darba vides, no mīļajiem cilvēkiem un vides, kur dzīvojam. Šie piesārņojumi ir emocionāli, fiziski un garīgi, kas traucē mūsu ķermenim sasniegt šo harmoniju un mieru, kuru mēs tik ļoti meklējam ikdienā.
 
Šī nometne ir domāta cilvēkiem, kuri vēlas atrast šo mieru un harmoniju un iemācīties noturēt to ikdienas dzīvē.
 
KO DARĪSIM?
 
Kopā mēs iemācīsimies, kā savaldīt savas emocijas stresa brīžos, atlaist vaļā pagātnes un šodienas sāpes, uzlabosim labo ieradumu kvalitāti, iemācīsimies termina “time managment” nozīmi un īstenošanu ikdienas dzīvē, apgūsim meditācijas un jogas pamatus, ik rītu sāksim ar rīta rosmi un vakarus noslēgsim ar elpošanas vingrinājumiem, kas nomierinās ķermeni no dienas stresa. Pa dienu būs iespēja apmeklēt lekcijas un veldzēt ķermeņa savilkumu ar relaksējošo masāžu.
Lekcijas, nodarbības un meistarklases ir paredzētas katru dienu. Toties savu laiku arī varēs izmantot iepazīstot apkārtni, veldzēt sevi patīkamā pastaigā gar jūrmalu.
Meistarklases būs par kulināriju un kā katru maltīti ātri un viegli pagatavot veselīgu un uzturvērtībā bagātu.
*Par papildus iespējām jautāt grupas vadītājam
 
KUR NOTIKS UN DZĪVOSIM?
 
Nometnes norises vieta ir speciāli izmeklēta, kas radīs mieru ikviena dzīvē. Šī vieta ir vienā no skaistākajām vietām Latvijā, Jūrmalā, Villa Paradīze. Dzīvosim villā ar savu dārzu, netālu no pludmales.
*Ir iespēja uz privātiem apartamentiem par atsevišķu piemaksu
 
CIK MAKSĀ?
 
Nometnes cena ir 270 EUR
Šajā cenā iekļauts:
– Palikšana Villa Paradīze
– Ēdināšana
– Lekcijas un nodarbības
– Meistarklases
– Kopējie pasākumi
 
Nav iekļauts:
– Masāžas
– Privātās nodarbības
 
Vietu skaits ierobežots
 
KĀ PIETEIKTIES?
 
Pieteikšanās rakstot privāti vai aizpildot anketu